Do czego możesz wykorzystać placeme?

Zrozumienie charakterystyki lokalizacji

Lokalizacja to klucz do sukcesu Twojego biznesu. Poznaj lepiej okolice, które rozważasz pod swoją inwestycję i oceń ich potencjał. Nie ryzykuj – intuicja to nie wszystko.

Planowanie rozbudowy sieci

Chcesz rozwijać swój biznes i otwierać nowe placówki? A może jesteś franczyzodawcą? Bądź pewny, że adresy w których powstaną oddziały Twojej firmy to najtrafniejsze lokalizacje. Rozwijaj skrzydła swojego biznesu i marki.

Dostosowanie oferty pod klientów

Poznaj profil demograficzny i zarobki ludności w okolicy. Z PlaceMe ocenisz, czy w danej lokalizacji dobrą inwestycją jest sklep delikatesowy albo czy warto otwierać punkt usługowy skierowany do ludzi starszych. Dowiedz się, kim są Twoi potencjalni klienci i wyjdź naprzeciw ich oczekiwaniom!

Obserwowanie zmian rynkowych w okolicy

Otoczenie Twojego biznesu nieustannie się zmienia. Bądź na bieżąco i reaguj na zmiany zachodzące wokół Ciebie. Monitoruj lokalizację i dowiedz się o powstających nowych biznesach, konkurencji, ofertach lokali pod wynajem.

Optymalizacja zasięgu sieci

Umiejętne rozmieszczanie placówek, gdy rozwijasz swoją sieć to trudne i odpowiedzialne zadanie. Unikaj sytuacji, w których jedna z Twoich placówek zabiera klientów drugiej. Unikaj kanibalizacji optymalizując położenie i zasięg swoich placówek.