Z Placeme wiesz, gdzie i w co warto inwestować

Umów się na bezpłatne demo

· Dowiedz się jak działa Placeme · Bezpłatnie wypróbuj nasze narzędzie

gdzie warto inwestować

Placeme w praktyce

analiza konkurencji

Prowadzę firmę deweloperską. Mam na oku kilka interesujących miejsc, w których mogłyby powstać osiedla domów jednorodzinnych. Chciałbym wybrać lokalizację z największym potencjałem dla tego przedsięwzięcia.

Żaden inwestor nie pozwoli sobie na „ślepy strzał”, kiedy w grę wchodzi duże ryzyko i jeszcze większe pieniądze. Z Placeme szybko i dokładnie poznasz potencjał miejsca, jeszcze zanim w nie zainwestujesz. Nasze narzędzie dostarczy takich informacji jak rodzaj gruntu w potencjalnej lokalizacji, planowane w okolicy inwestycje, ceny nieruchomości, ruch samochodów i pieszych, dostępność potrzebnych usług w okolicy i wiele innych. W ten sam sposób będziesz mógł przeanalizować kohortę twoich potencjalnych klientów, między innymi pod względem wieku, liczebności czy siły nabywczej.

analiza konkurencji

Już teraz sprawdź, jak działa Placeme.
Załóż darmowe konto.

Skontaktuj się z nami

lub Zarejestruj się

Pracuję w firmie brokerskiej, która działa na zlecenie dużej sieci sklepów ogólnospożywczych. Chcemy dostarczyć im najlepsze lokale pod inwestycje bez konieczności przeprowadzania wielomiesięcznych badań i analiz.

Wyszukiwanie najlepszych ofert pod kątem inwestycji w nieruchomości wymaga doskonałej znajomości otoczenia danego lokalu lub budynku. Tylko pełny obraz pozwoli optymalnie dopasować do klienta odpowiednią lokalizację. Z Placeme sprawdzisz dziesiątki zmiennych, które mogą wpłynąć na sukces inwestycji. Nasze narzędzie pozwoli rozszerzyć zakres twoich usług, dzięki czemu twoi klienci otrzymają kompleksową wiedzę na temat wskazanych nieruchomości.

gdzie inwestować
gdzie inwestować

Już teraz sprawdź, jak działa Placeme.
Załóż darmowe konto.

Skontaktuj się z nami

lub Zarejestruj się

×

Kontakt

Dopasujemy nasze rozwiązania do
Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami

+48 512 269 533 hello@placeme.pl

lub zostaw kontakt i umówimy się na Demo


Dziękujemy

W ciagu najblizszych 2 dni skontaktujemy
się z Tobą mailowo by ustalić
najwygodniejszy termin spotkania.