sekcja3_marketing Created with Sketch.

Skutecznie docieraj do właściwych klientów

Umów się na bezpłatne demo

· Dowiedz się jak działa Placeme · Bezpłatnie wypróbuj nasze narzędzie

docieranie do klienta docieranie do klienta

Placeme w praktyce

content marketing

Agencja, którą reprezentuję, jest odpowiedzialna za wprowadzenie na rynek nowego napoju energetycznego. Naszą grupą docelową są młodzi ludzie z miast powyżej 150 tysięcy mieszkańców, w wieku od 20 do 35 lat, zainteresowani aktywnym trybem życia i sportami ekstremalnymi. Jak najskuteczniej do nich dotrzeć?

Moduł marketingowy, który oferuje nasze narzędzie, pozwala dokładnie zdefiniować grupę docelową zarówno pod kątem demografii i zainteresowań, jak i poprzez geolokalizację potencjalnych konsumentów. Mobilna kampania przeprowadzona z Placeme umożliwia dotarcie do osób, które często bywają w danym miejscu lub o określonej porze znajdują się we wskazanej lokalizacji, która może być powiązana z reklamowanym produktem lub usługą. Dzięki temu przekaz reklamowy trafia dokładnie do tych odbiorców, na których zależy ci najbardziej!

content marketing

Już teraz sprawdź, jak działa Placeme.
Załóż darmowe konto.

Skontaktuj się z nami

lub Zarejestruj się

Reprezentuję markę odzieżową specjalizującą się w produkcji obuwia sportowego. Jesteśmy patronem jednego z największych biegów maratońskich w Polsce i chcielibyśmy, żeby nasz przekaz reklamowy dotarł do jak największej grupy uczestników tego wydarzenia.

Konfigurując kampanię reklamową z Placeme możesz wzmacniać swoje działania promocyjne w obszarach o największym potencjale. Nawet jeśli w twojej ofercie znajduje się kilka marek i produktów, nasze narzędzie pozwoli zoptymalizować reklamy pod kątem różnych grup docelowych. Będzie to szczególnie przydatne w przypadku kampanii BTL, które są kierowanie głównie do konsumentów i detalistów.

Czytaj case study
content marketing
content marketing

Już teraz sprawdź, jak działa Placeme.
Załóż darmowe konto.

Skontaktuj się z nami

lub Zarejestruj się

×

Kontakt

Dopasujemy nasze rozwiązania do
Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami

+48 512 269 533 hello@placeme.pl

lub zostaw kontakt i umówimy się na Demo


Dziękujemy

W ciagu najblizszych 2 dni skontaktujemy
się z Tobą mailowo by ustalić
najwygodniejszy termin spotkania.