Sprawdź, gdzie brakuje twoich produktów i usług.

Umów się na bezpłatne demo

· Dowiedz się jak działa Placeme · Bezpłatnie wypróbuj nasze narzędzie

gdzie sprzedawać gdzie sprzedawać

Placeme w praktyce

geolokalizacja

Firma FMCG, którą reprezentuję, wprowadza nowy program odsprzedażowy dedykowany serii produktów kosmetycznych debiutujących na rynku. Działania te obejmują kilkadziesiąt tysięcy punktów sprzedaży. Chcemy mieć pewność, że miejsca do których wyślemy naszych handlowców zapewnią największą efektywność działań promocyjnych.

Placeme pozwoli szybko wskazać miejsca, w których popyt na twoje produkty będzie najwyższy. Dzięki temu łatwo zaplanujesz pracę swoich przedstawicieli i wzmocnisz działania handlowe w określonych regionach. Dzięki naszym algorytmom odkryjesz lokalizacje, w których potrzeby rynkowe na dane produkty i usługi nie zostały jeszcze w pełni zaspokojone. Dodatkowo, dzięki wsparciu modułu marketingowego oferowanego przez Placeme, będziesz mógł trafić z reklamą do nowych odbiorców i poinformować, że twoja marka jest już obecna w danej okolicy.

geolokalizacja

Już teraz sprawdź, jak działa Placeme.
Załóż darmowe konto.

Skontaktuj się z nami

lub Zarejestruj się

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem oryginalnych, azjatyckich przypraw, które właśnie wprowadzamy na polski rynek. Dopiero zaczynamy, więc nasz budżet na kampanię jest bardzo ograniczony. Zależy nam na odpowiednim doborze miejsc, w których zostaną przeprowadzone działania promocyjne.

Po wprowadzeniu do narzędzia listy sklepów, w których dostępne są twoje produkty, określasz grupę docelową. Placeme pozwala szybko i skutecznie wytypować najlepsze lokalizacje, w których warto wzmocnić działania reklamowe. Ponadto reklama mobilna bazująca na fizycznej obecności użytkowników smartfonów w danych miejscach daje ci pewność, że twoje działania promocyjne dotrą do właściwych osób. Precyzyjne targetowanie to gwarancja tego, że konsumenci zapamiętają twój produkt i w przyszłości dołączą do grona twoich klientów.

grupa docelowa
grupa docelowa

Już teraz sprawdź, jak działa Placeme.
Załóż darmowe konto.

Skontaktuj się z nami

lub Zarejestruj się

×

Kontakt

Dopasujemy nasze rozwiązania do
Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami

+48 512 269 533 hello@placeme.pl

lub zostaw kontakt i umówimy się na Demo


Dziękujemy

W ciagu najblizszych 2 dni skontaktujemy
się z Tobą mailowo by ustalić
najwygodniejszy termin spotkania.